Sorumluluk Reddi

Bu kitap kadın erkek ilişkileri gibi hassas bir konu üzerine hazırlandığından aşağıdaki durumlardan ve burada bahsedilmeyen durumlardan dolayı kitabın kullanımından doğacak tüm maddi ve manevi zararlardan feragat ettiğimi bildirmek isterim. Bu kitapta yer alan bilgiler tamamen tavsiye niteliğindedir. Bilgileri uygulayıp uygulamamak sizin kendi kişisel sorumluluğunuzdadır.

Kitap kişisel gelişim konularında genel bilgiler ve tavsiyeler içermektedir. Herhangi bir uzman (Doktor, Fitness Koçu, Yaşam Koçu, Psikolog vb.) görüşü bildirmemektedir. Bir uzmana görünme ihtiyacınız varsa, öncelikli olarak bir uzmandan yardım almalısınız.

Kitap 18 yaş altı için uygun değildir. Bu kitap hiçbir yasadışı olayı, durumu, fiili tavsiye ve tasvip etmemektedir.

Bu kitapta yer alan bilgiler genel tavsiyelerdir. Eğer bir kadının niyetinden, hareketlerinden, durumundan ve duygularından şüphe ediyorsanız ona fiziksel veya ruhsal açıdan zarar verecek hiçbir davranış içinde bulunmamanız gerekir.

Herhangi bir kadını (kızı) rahatsız edecek davranışları yapmamanız gerekir. Atacağınız adımların kişilik haklarına ve kanunlara uygunluğunu tespit etmek ve bu duruma uygun davranmak sizin sorumluluğunuzdadır. Yasalar karşısında suçlu duruma düşmemek için gerekli tedbirleri almak ve bu tür hareketlerden kaçınmak zorundasınız.

Herhangi bir kadını sizinle duygusal ya da cinsel ilişkiyi girmek için zorlayamazsınız. Kitapta yer alan teknikleri cinsel ilişkiye girme yaşının altındaki ya da kendi kendine karar verme yeteneği olmayan kızlar (kadınlar) üzerinde kullanamazsınız.

Yazar kitabın içindeki ya da bu kitaba yönlendirme yapan yayıncıların verdiği bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Kitabın kullanımından doğabilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve doğacak cezalardan feragat eder. Kitabın diğer sayfalarını okuyanlar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

Kadın Avcısı e-Kitap tüm setlerinde 60 gün para iade garantisi mevcuttur, memnun kalmadığınız durumunda iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz gerçekleştirilip kitaplara erişiminiz engellenecektir.