Her Satıştan %50 Komisyon Kazan

Kadın Avcısı Kitabı Nedir?

“Kadın Avcısı” kitabı kadınlarla arası iyi olmayan, kurduğu ilişkilerde sıkıntılar yaşayan, özgüvensiz, kendine değer vermeyen erkeklere kadınları etkileme sırlarını ve ilişkilerin içinde yer alan dinamikleri öğreten çok faydalı bir kaynaktır.

İsminin “Kadın Avcısı” olması seni yanıltmasın. Kadın avlamayı değil, kadınlara değer vererek onlarla güzel ilişkiler kurabilme mantığını temel almıştır. İsmi dikkat çektiğinden pazarlama açısından fayda sağlayacağı düşünüldüğü için “Kadın Avcısı” konulmuştur.

Bu ürünün satışına aracılık yaparak büyük paralar kazanmakla kalmayıp aynı zamanda erkeklerin hayatlarını daha çekici ve güzel bir hale getirmesine de aracılık etmiş olacaksın.

“Kadın Avcısı” kitabını satış ortaklarına açmadan önce site üzerinde testlerimizi yaptık. Testler odaklı sitelerden gelen trafik üzerine kurulu altyapıdan yapıldı. Yapılan testler sonucu 386 tıklamada bir satış gerçekleştiğini görüyoruz.

Kadın erkek ilişkileri konusunda yazılan kitaplar büyük bir okuyucu kitlesine hitap ediyor. Bu pastadan büyük bir dilimi sen de almalısın. Ürünümüze odaklı bir altyapı oluşturarak ortalama 300-600 tıklamada, satış başarısını yakalayabilirsin. Bu, hazırlamış olduğun makalelerin üsluplarıyla doğrudan bağlantılıdır. Yani kaç tıklamada bir satış getireceğin hazırlamış olduğun içeriklere bağlı.

Emeğini, sana satış başı 18 TL kazanç getirecek bir ürüne harcama!

Kadın Avcısı E-Kitap satışlarında ne kadar kazanç sağlayabileceğine bakalım. Kadın Avcısı kitabı 199TL karşılığında satılıyor. Tüm kesintiler düştükten sonra net affiliate komisyonu 65.36TL‘dir.

1 satıştan 65.36TL kazanç sağladığımızı düşünürsek, ayda sadece 10 satış yapan bir satış ortağı 653.60TL kazanç sağlamış oluyor.

Kadın Avcısı Kitabının İade Oranı

Satış ortaklarımızın ürün tanıtımı yaparken ne kadar büyük bir emek harcadıklarının bilincinde ve farkındayız. Bu nedenle ürünün hazırlanma ve müşteriye ulaştırılma aşamasında yapmış olduğumuz çalışmalardan bahsetmek istiyorum.

Kitap dolu dolu yazılmış tam 92 sayfadan oluşuyor. Her bir sayfa 11 puntoyla yani küçük kelimelerle yazıldı. Bu, kaynağın ne kadar doyurucu bir içeriğe sahip olduğunun en büyük ispatıdır.

Kitabın yanında 4 adet bonus kitapçık veriliyor. Yani bu sadece bir kitap değil aynı zamanda 5 kitaptan oluşan bir settir. Sete İnternette Kızlarla Tanışma e-kitapları da eklendi.

NOT: İade oranımız %2 – %3 lerde oldukça düşük.

Kadın Avcısı Kitabına Nasıl Satış Ortağa Olunur?

Aşağıdaki formdan kaydını yaparak “Kadın Avcısı” kitabının tanıtım araçlarına ulaşabilir ve sizler için hazırlamış olduğumuz pazarlama stratejileri ve Kadın Avcısı kitabının tanıtımı için önemli ipuçlarını mail olarak alabilirsin.

Zaten üyeliğin varsa buraya tıklayarak doğrudan Kadın Avcısı affiliate araçları sayfasına ulaşabilirsin.